Naše odchovy - vrh c - dandie dinmont terrier

Všechna štěňátka jsou již v nových domovech. Chvíle prožité v atmosféře okolo vánoc a každý okamžik strávený v jejich  společnosti, i když byl krátký, nás obohatil.  

Jejich narození bylo nezapomenutelným zážitkem, zejména pro děti, naše vnučky a také  ty, kteří se přišli se štěňátky potěšit z okolí. Čtyři rodiny velmi hodných lidí  a přes velikou vzdálenost v zimním období si pro dandí mrňouse přijeli osobně.

 

V  noci ze soboty 26.11.2011 na neděli porodila Almika čtyři krásná zdravá štěňátka. Jsou to tři hořčiční kluci Corado , Jack a Chris a jedna pepřová holčička Claudia . Fenečka  vypadá jako krteček a pejsci jako potkánci. Porod trval necelé tři hodiny. Porodní váha všech okolo 300gr. Almika je v pohodě  a má hodně  mléka. Pokud vše  bude probíhat jako doposud, štěňátka porostou před očima. Štěňátka jsou ze spojení naší chovné hořčičné fenky  Almiky a pepřového psa  BOW –  Ch Rainbow z Roxburku Sun z chovatelské stanice Z Roxburku Sun.  Štěňata si už nyní můžete zamluvit a to na Kontakt .  Další foto viz Fotogalerie vrhu C.

_DSC4415.jpg